Godkendt af e-mærket Godkendt af e-mærket Vi pakker og sender 365 dage om året Vi pakker og sender 365 dage om året +7.400 anmeldelser på Trustpilot

Cisco Transceiver module network

198 kr.
Optjen 6 Bonuspoint på denne vare

Levering: 2-4 hverdage

Om produktet

Detaljer

Cisco Transceiver module. Weight: 75 g

The industry-standard Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. The 1000BASE-SX SFP is compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard and operates on 50 micrometer multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 micrometer FDDI-grade multimode fibers up to 220 m.
Specifikationer
Produktet har ingen specifikationer.
Produktdata

Datablad

Producent Cisco Systems
Name Cisco Transceiver module network

Yderligere data om produktet

Operationel temperatur 0 - 70 °C
Vægt 75 g

Flere produkter fra Cisco Systems